این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
  
پروفسور فرخ حجت کاشانی
هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران - فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا


مهندسی برق
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

ویرایش متنی و فنی مقاله-های علمی
ویرایش متنی و فنی مقاله-های علمی با کیفیت مجله-های معتبر دنیا (همه زیرشاخه-های رشته-های علوم پایه، همه زیرشاخه-های رشته-های مهندسی)

  

ویرایش  متنی و فنی مقاله-های علمی با کیفیت مجله-های معتبر دنیا

 

بنا به گزارشهای سرآمدان صنعت نشر علمی دنیا، شمار چشمگیری از مقاله-ها، با وجود دربرداشتن یافته-های تازه و مهم علمی، تنها به دلیل شیوه نادرست نگارش (بویژه چکیده و مقدمه) نمیتوانند به مجله-ای که شایسته گزارش آنهاست راه یابند. در این میان، افسوس بیشتر شامل حال مقاله-هایی میشود که، با وجود نمایاندن یافته-هایی تازه، از مشکلات ساده دستور زبانی رنج میبرند. بسیار دیده-ایم که حتا کاربرد نادرست یک ویرگول به کج-فهمیهایی مهم انجامیده است. چنین که شد، نیاز به ویراستارانی پیدا میشود که در همه فوت کوزه-گری چاپ مقاله— از انتخاب عنوان تا نوشتن چکیده و مقدمه گرفته تا نگاه داورگونه بر پیوستگی بدنه مقاله و بر مستندات بکار بسته، و در پایان پاسخگویی به داوران— آشنایی کامل و تجربه دست-یکم داشته باشند. شما پژوهشگر گرامی میتوانید مقاله-های باارزش خود را، با ضمانت گذر از مرحله غربال کیفی همه مجله-های معتبر دنیا، به کسانی بسپارید که خود دارای چندین مقاله در چندین مجله معتبر علمی از ناشران مختلف دنیا هستند. برای نمونه میتوانید به پیوند زیر که دربردارنده پیشینه کاری یکی از ویراستاران ماست نظری داشته باشید.

 

خشنودی ماست اگر بتوانیم کمکی در راستای گزارش یافته-های علمی هموطنان گرامیمان در مجله-هایی شویم که شایسته-شان است، و از بیهوده رفتن وقت و انرژی پژوهشگران عزیز در این راستا جلو بگیریم. ما حتا از یک ویرگول نیز چشم نخواهیم پوشید.

 

زمینه های کاری ما: همه زیرشاخه-های رشته-های علوم پایه، همه زیرشاخه-های رشته-های مهندسی

هزینه: 200 هزار تومان به ازای هر 1000 واژه در نخستین نسخه انگلیسی مقاله، نوشته شده در وُرد 
برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید:

 شماره همراه: 0903 818 9303

ایمیل: ali.safaiy@gmail.com

پیشینه کاری:  https://scholar.google.com/citations?user=7w_AFVoAAAAJ&hl=en

 

 

با سپاس

علی صفاییback2017-03-29Voting is4 time