این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
  
پروفسور فرخ حجت کاشانی
هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران - فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا


مهندسی برق
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

چاپ تمامی مقالات پذیرفته شده در مجله ای با نمایه springer
چاپ تمامی مقالات پذیرفته شده در مجله ای با نمایه springer . جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید...

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر خانه علمی کنفرانس با مجله ای (Lecture notes in electrical engineering) که توسط ناشر اشپرینگر انتشار می یابد و در سایت Scopus و Tomson Routers نمایه میگردد، مقرر گردیده تعدادی "منتخب برای سری ویژه" از مقالات پذیرفته شده در همایش که دارای استانداردهای این مجله می-باشند تحت عنوان یک شماره ویژه در این مجله چاپ شوند. لذا شرکت کنندگانی که تمایل به چاپ مقالات با کیفیت خود در این مجله دارند می باید پس از پذیرفته شدن مقاله-شان در کنفرانس و واریز هزینه کنفرانس،  در پنل کاربری خود و در قسمت "وضعیت و هزینه مقالات" لینک مربوط به "درخواست چاپ در مجله اشپرینگر" را کلیک نموده و پس از بارگزاری فایل word انگلیسی مقاله،  نسبت به پرداخت هزینه چاپ اقدام نمایند. لازم به توضیح است این دبیر خانه پس از دریافت هزینه این مجله و فایل انگلیسی مقاله، ابتدا مقاله رو دوباره از نظر موارد زیر داوری میکند، و سپس آنرا به ادیتور فنی خود جهت انجام ویرایش فنی ارسال مینماید، و پس از انجام ویراستاری فنی، نسبت به ارسال مقاله به مجله موردنظر اقدام میشود. مواردی که در داوری مقاله برای انتخاب شدن برای چاپ در مجله مذکور مورد توجه قرار میگرند به قرار زیر است:
1) نوآوری علم،
2) درصد سرقت ادبی باید حتما کمتر از 15% باشد
3) کیفیت نگارش متن (که توسط ادیتور فنی ما به سطح استاندارد مجله مذکور خواهد رسید).
با توجه به توافقات انجام گرفته، مجله مذکور در مدت زمان ده هفته پس از دریافت مقالات، این سری ویژه را بصورت آنلاین چاپ خواهد کرد.
در پایان ذکر این نکته ضروری است که همه مقالات پذیرفته شده در همایش در سیولیکا و هم در isc نمایه می گردند، و مجله فوق-الذکر تنها برای مقالاتی است که نویسندگان محترم تقاضای چاپ در این مجله را داشته باشند، و مقاله نیز از استانداردهای لازم برخوردار باشد (که شایستگی علمی توسط داوران علمی تعیین میشود، و پس از آن، مقاله باید بدست ادیتور فنی ما ویرایش فنی شود تا کیفیت نگارشی مقاله به استاندارد مجله مذکور برسد). بنابراین مقاله اندسته از افرادی که تقاضای چاپ در مجله مذکور از اشپرینگر را دارند پس از طی مراحل مشروح در سه سایت مختلف نمایه می گردد (isc,civilica و مجله اشپرینگر و نیز Scopus). همچنین چنانچه پس از داوری علمی برای "انتخاب در سری ویژه"، مقاله متقاضی چاپ در سری ویژه در مجله مذکور از اشپرینگر توسط داوران علمی رد شود، هزینه پرداختی برای سری ویژه را به متقاضی محترم عودت می نماییم. ذکر این نکته ضروری است با توجه به اسکوپ مجله، این مجله فقط مخصوص مهندسی برق و کامپیوتر می باشد و از چاپ مقالات فن اوری اطلاعات معذور هست.


back2017-08-20Voting is11 time